Potřebujete poradit s výběrem?
Navštivte náš showroom v Plzni
nebo zavolejte +420 737 222 004
Drobečková navigace

Úvod > Radíme vám > Jak vybrat bazén podle svých představ

Jak vybrat bazén podle svých představDatum konání:
21.8.2019

Pořiďte si zahradní bazén, ve kterém si budete hovět jako ryba ve vodě. Vyrobíme vám ho na míru – naměříme, přivezeme, postavíme. Zastřešení bazénů, veškeré bazénové příslušenství a servis je u nás samozřejmostí.

Někteří zákazníci chtějí bazény, které se dají na zimu složit. My je vyrábíme z kvalitního a odolného materiálu RÖCHLING Plastics ingeneering. Jsou tedy celoroční. Přijedeme k vám a pomůžeme vybrat druh bazénu a nejvhodnější místo na vaší zahrádce.

Zapuštěné bazény

Bazény zapuštěné do země hezky splynou s terénem. Bazén si můžete umístit i do země ve svahu. Schůdky do zapuštěného bazénu jsou díky přístupnosti vhodné pro malé děti i osoby s horší pohyblivostí. Tento typ podzemního bazénu se dá zastřešit, čímž prodloužíte koupání na cca 6 měsíců v roce. Střecha zároveň funguje jako bezpečnostní prvek. Nemusíte se tak bát, že někdo spadne do vody. Ze všech druhů bazénů má vůbec nejdelší životnost.

Více o zapuštěných bazénech

Nadzemní (samonosné) bazény

Nadzemní bazény s konstrukcí jsou oproti zapuštěným mnohem levnější. To je hlavní výhoda. Dodáváme je sestavené až na zahradu. Hodí se na letní koupání, protože se většina z nich nedá zastřešit. Jsou z pevného plastu, takže vydrží více než nafukovací bazény. Samonosné bazény se vyrábějí vždy kruhového tvaru. Je to tím, že má nejlepší nosnost. Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, je dobré vědět, že bazén bude kulatý.

Více o nadzemních bazénech