Potřebujete poradit s výběrem?
Navštivte náš showroom v Plzni
nebo zavolejte +420 737 222 004
Drobečková navigace

Úvod > Radíme vám > Bazény s filtrací

Bazény s filtracíDatum konání:
23.3.2022

Bazénová filtrace je dnes už nedílnou součástí každého bazénu. Vždy ji doporučujeme. Výhodou bazénů s filtrací je, že je můžete používat po celou sezónu, aniž byste museli vodu vypustit. Filtrace se postará o čistotu a dobrou jakost vody.

Filtrace pro každý bazén

Filtraci by měl mít nadzemní i zapuštěný bazén, a to bez ohledu na svůj tvar. K bazénům dodáváme především pískovcové filtrace, ale existují i kartušové filtrace.

Bazén s kartušovou filtrací

Kartušová filtrace je vhodná do méně objemných nadzemních bazénů. Typickým příkladem jsou kulaté bazény. Výhodou této filtrace je nízká cena. Kartušová filtrace je přesto účinná a dobře zachycuje nečistoty objevující se ve vodě. Vy si tak můžete užít plavání nebo relaxaci v čistém bazénu.

Bazén s pískovou filtrací

Účinná písková filtrace je vhodná pro nadzemní, zapuštěné a rozměrnější bazény, například pro oválné nebo obdélníkové tvary. Velmi efektivně odstraňuje nečistoty a výsledkem je čistá voda, ve které si můžete zaplavat nebo si užít odpočinek.

Bazén s filtrací od Rentmil

Naše bazény dodáváme i s účinnou pískovou filtrací. Přečtěte si více o jednotlivých typech bazénové filtrace a neváhejte nás kontaktovat s dotazy pomocí formuláře níže.