Drobečková navigace

Bazény Rentmil > Služby > Zastřešení bazénů > Zastřešení bazénů Alukov

Zastřešení bazénů Alukov

Dodáme vám vysoce kvalitní zastřešení bazénu od české firmy Alukov, která patří k nejvýznamnějším evropským výrobcům. Všechny produkty jsou zhotoveny z velmi odolných materiálů, lehce se ovládají, mají moderní a zároveň nadčasový design.
Vyberte si podle svých potřeb i rozpočtu.

Nejlevnější zastřešení

Jestliže hledáte nízkou cenu, věnujte svoji pozornost produktové řadě AZURE, která je z celé nabídky nejlevnější.

 1. AZURE FLATpatří mezi nižší zastřešení, je univerzální a hodí se do každé zahrady. 
 2. AZURE ANGLEje z této řady nejnižší. Má oblou střechu a šikmé stěny a díky tomu získává úžasně ladný tvar. Praktické je, že výplň zastřešení obsahuje UV ochranu. 
 3. AZURE COMPACTvám poskytne ještě více pohodlí, protože je podstatně vyšší než ostatní modely série AZURE. Zaujme každého, komu vyhovuje jednoduchý, klasický design.  

Zastřešení střední a vyšší třídy

Ve střední a vyšší cenové kategorii rozdělujeme zastřešení do tří skupin podle výšky a v každé z nich si to svoje najdou i ti nejnáročnější zákazníci.

  1. Nízké zastřešení takřka splyne s krajinou a nestane se tedy výrazným prvkem vaší zahrady.
   Modely:
  2. Středně vysoké zastřešení hezky zapadne do okolí. Výška uprostřed je dostatečná na to, abyste stáli. Pod střechou se tak pohodlně převléknete i usušíte.
   Modely:
  3. Vysoké zastřešení je dostatečně prostorné na to, abyste měli u bazénu posezení a mohli tu trávit čas s rodinou a přáteli. Bazén bude centrem vaší zahrady.
   Modely:

Naše tipy

ELEGANT NEO je univerzální, praktický a zároveň elegantní model. Přestože je toto zastřešení bazénu velmi nízké, uvnitř se pohodlně vykoupete.  

VIVA je nízké zastřešení, které si mohou pořídit i tělesně postižení a senioři. Jestliže máte pohybové problémy a chtěli byste rehabilitovat ve vodě, zvolte tento produkt. Plně otevřený, bezbariérový přístup budete mít hned ze tří stran bazénu.