Drobečková navigace

Bazény Rentmil > Služby > Bazénové příslušenství > Úprava vody v bazénu

Úprava vody v bazénu

Součástí naší nabídky jsou i přípravky pro úpravu vody v bazénu. Vždy doporučujeme, abyste před jakoukoli úpravou vody provedli měření pH bazénové vody. Na základě toho zjistíte, co vodě chybí. Ideální pH vody se pohybuje v rozmezí od 6,8 do 7,2. 

Mořská sůl do bazénu - solinátor (chlorinátor)

Mořská sůl do bazénu - solinátor je dnes velmi populární zařízení na úpravu vody. Díky jeho činnosti dokážete ušetřit až 85 % celkových ročních nákladů na bazénovou chemii, a to jak u nadzemních, tak zapuštěných bazénů. Jeho princip je jednoduchý. Zařízení zajišťuje automatické dávkování soli do bazénové vody. Tato lehce slaná voda je cirkulována přes elektrolytickou jednotku chlorinátoru. Tím vzniká chlor, který se ihned uvolňuje do vody. 


Tablety do bazénu 

Šokový granulát (chlorgranulát)

Jedná se o rychlorozpustný granulát, který je vhodný pro dodatečné nebo opětovné zvýšení obsahu chloru (např. při výpadku dávkovacího zařízení). Je vhodný pro všechny bazény.

Malé chlorové tablety 20 g

Obsahují 54 % aktivního chloru. Tyto tablety do bazénu využijete při nutnosti likvidace řas a zárodků. Jejich aplikace se doporučuje pro rychlé zachlorování bazénové vody.  

Pomalu rozpustné chlorové tablety 200 g

Obsahují 90 % aktivního chloru. Slouží stejně jako malé chlorové tablety k likvidaci řas a zárodků. Jejich aplikaci doporučujeme pro trvalé chlorování bazénové vody. 

Compactal

Je čisticí prostředek aplikovatelný na stěny bazénu. Odstraňuje řasy a zašpinění od rzi.

Poolfinish

Používá se na bazénové fólie. Využijete jej pro odstranění mastnoty nebo sazí. Po aplikaci doporučujeme ošetřená místa spláchnout čistou vodou. Přípravek by neměl na ploše bazénu zaschnout. Jeho výskyt v bazénové vodě je nežádoucí.

Calzestab

Využijete jej na usazeniny železa, vápníku, stříbra, mědi a dalších kovů z bazénové vody. Jeho aplikace se provádí bez nutnosti vypuštění bazénové vody. Snižuje tvrdost vody. Navíc chrání bazénovou filtraci před vznikem vápenatých usazenin. 


Servis bazénů

Pokud si s vaší bazénovou vodou nevíte rady, obraťte se na nás. To, co laik řeší i několik dní, my dokážeme vyřešit za zlomek času. Netrapte se s problémovou vodou, nechte to odborníkům.

ZASLAT POPTÁVKU