Drobečková navigace

Bazény Rentmil > Služby

Služby

Naší specializací je výroba vlastních typů zapuštěných bazénů. Kromě toho nabízíme prodej veškerého bazénového příslušenství, jako jsou bazénové filtrace, ohřev vody, bazénová chemie atd. Doplněk naší činnosti tvoří výroba plastových výrobků, jako jsou jímky, čistírny odpadních vod apod.

Bazény

výroba bazénů na míruOd roku 2002 vyrábíme plastové a fóliové bazény na míru každému zákazníkovi. Nejsme jen prodejci bazénů, ale především výrobci. Bazén pro vás zaměříme, vyrobíme, namontujeme a zprovozníme. Veškeré práce tak budete mít od jednoho dodavatele.

Více o bazénech


Zastřešení bazénů

zastřešení bazénů

Zastřešení montujeme jako součást nových bazénů i k bazénům stávajícím. Vždy před samotnou realizací je třeba zastřešení zaměřit a vybrat jeho konkrétní typ. Zastřešení si můžete poskládat dle libosti. Na výběr jsou nejrůznější typy dvířek, kolejnic, výplně zastřešení, barvy a povrchové úpravy rámu. 

Více o zastřešení bazénů


Bazénové příslušenství

příslušenství k bazénůmKromě samotné výroby bazénů nabízíme také prodej veškerého bazénového příslušenství. Od speciálních povrchů k bazénům přes bazénové filtrace, nejrůznější formy ohřevu vody až po bazénovou chemii a bezchlorovou úpravu vody. Naším cílem je poskytování komplexních služeb pro zájemce a majitele bazénů.

Více o bazénovém příslušenství


Výrobky z plastu

Výrobky z plastuVšechny naše plastové výrobky vyrábíme z vysoce odolného plastu. Kvalitu našich produktů oceníte ihned po zakoupení, ale stejně tak za 20 let, což je jejich průměrná životnost. Vyrábíme vodoměrné a kanalizační šachty, šachty vrtané studny, jímky, poklopy na studny, čistírny odpadních vod atp.

Více o výrobcích z plastu