Drobečková navigace

Bazény Rentmil > Služby > Bazénové příslušenství > Dlažba k bazénu

Dlažba k bazénu

Nedílnou estetickou součástí každého bazénu je jeho okolí a s ním souvisí i například dlažba k bazénu. Teprve esteticky dokonalé provedení dokreslí celkový pohodový pocit z krásných letních dní strávených u bazénu. Kdo by chtěl trávit letní dny u bazénu v nevzhledném prostředí? Pokud si vyberete správnou dlažbu kolem bazénu, užijete si naplno letních radovánek v jeho okolí.

Zámková dlažba okolo bazénu je zejména cenově výhodná. Mezi další plus zámkové dlažby k bazénu patří velký výběr z nabízených dekorů. V případě menší plochy bezprostředně kolem bazénu je jednou z vhodných variant. V případě větší rozlohy pokládky dlažby nastává problém se zachováním roviny. Povrch musí být 100% rovný.

Zkušenosti našich zákazníků také odhalily další nešvar tohoto povrchu, a tím je nános písku do bazénové vody. Proto před vstupem do bazénu doporučujeme omytí nohou v bazénové sprše, jejíž cena začíná na hranici 3000 Kč.

Bazénový lem - Umělý kámen StoneAge

Jedná se o imitaci kamene. Jeho velkými výhodami jsou:bazénový lem

  • dlouhá životnost,
  • minimální údržba,
  • pestrá nabídka barev a reliéfů.

Často se využívá jako zakončení bazénů, jako tzv. bazénový lem. Pomocí umělého kamene lze vystavět zahradní chodníčky či jiné nášlapné plochy, a to jak v exteriéru, tak interiéru. Cena jedné dlaždice začíná na hranici 300 Kč.