Drobečková navigace

Bazény Rentmil > Služby > Bazénové příslušenství > Bazénové vysavače

Bazénové vysavače

Nabízíme prodej ručních, poloautomatických a zcela automatických bazénových vysavačů. 

Ruční bazénové vysavače

Ruční vysavače dokáží odstranit nečistoty jak ze dna, tak stěn bazénu. Hlavní výhodou je jejich příznivá cena, nevýhodou pak časová a fyzická náročnost při údržbě bazénu.

Princip: Je podobný jako u klasického vysavače na koberce. Obsluha při čištění za pomocí teleskopické tyče ovládá vysavač, který nasává pomocí sací hlavy. Nečistoty se nasají do hadice vysavače, která je odvede přes skimmer do filtrace, kde se zachytí.

Ceny: Pořídíte je již za pár set.

Poloautomatické bazénové vysavače

Jsou jednou z velmi častých variant pro údržbu bazénu. Jejich připojení se provádí přes skimmer na pískovou filtraci. Jinou filtraci než pískovou nedoporučujeme pro funkci poloautomatického bazénového vysavače používat.

Princip: Vysavač je připojen přes skimmer na pískovou filtraci. Poloautomatický bazénový vysavač využívá pro sběr nečistot sací síly filtrace a sám se pohybuje po dně či stěnách bazénu. Velkou výhodou je tedy absence obsluhy.

Ceny: Nejběžněji je pořídíte od 1000 Kč do 10 000 Kč.

Automatické bazénové vysavače

Pokud prahnete po maximální automatice při péči o bazén, jsou pro vás automatické bazénové vysavače jedinou správnou volbou. Vysavač se sám, a to i v době vaší nepřítomnosti, bude starat o čistotu stěn bazénu. 

Princip: Po vložení vysavače do bazénu a jeho zapnutí začne automaticky sám čistit stěny bazénu. Máte u něj možnost zvolit jeden z několika přednastavených programů na čištění, a to s ohledem na tvar a velikost bazénu. Pracuje nezávisle na funkci filtrační jednotky a skimmeru.

Ceny: Pořídíte je od cca 10 000 Kč až do několika desítek tisíc.


Prodej bazénových vysavačů

V naší prodejně v Plzni na Lochotíně nabízíme prodej všech druhů bazénových vysavačů. Přijďte se podívat a vyberte si z našeho katalogu.

POPTAT BAZÉNOVÝ VYSAVAČ