Drobečková navigace

Bazény Rentmil > Služby > Bazénové příslušenství > Bazénové filtrace

Bazénové filtrace

čistá voda v bazénuKvalitní filtrace je základem každého nadzemního i zapuštěného bazénu. Naše společnost dodává jak kartušové, tak pískové filtrace.

Kartušové filtrace 

Kartušové filtrace slouží k zachycení nečistot objevujících se ve vodě. Filtrace má vstup a výstup, mezi kterými se nachází samotná filtrace. Voda je vstupem přiváděna do filtrace, kde se přes kartušovou papírovou filtrační vložku vyčistí a výstupem putuje zpět do bazénu. Instalaci kartušové filtrace doporučujeme do méně objemných nadzemních bazénů. Za velmi nízkou cenu budou dobře sloužit a užijete si za málo peněz relativně hodně muziky v podobě čisté vody. 

Pískové filtrace

Stejně jako kartušová filtrace slouží i písková filtrace k odstranění nečistot obsažených ve vodě. I funkce je podobná jako u kartušové, jen je zde, jak už název napovídá, jiné filtrační médium. Vstupem je bazénová voda přiváděna do filtrace, kde se filtruje přes pískovou filtrační náplň. Zde dochází k oddělení nečistot a čistá voda se výstupem vrací do bazénu.

V našem průvodci koupí filtrace jsme psali něco o pravidlu 3 hodin. Znamená to, že celý bazén by měl být filtrací přefiltrován do 3 hodin. U každé filtrace je parametr průtoku, např 5000 l/hod. Taková filtrace je vhodná do bazénu o objemu 15 m³. Dodáváme značky Brilix, Hanscraft, Azur, Cantabric.

POPTAT FILTRACI