grafika grafika
grafika grafika
grafika grafikagrafikagrafikagrafika
grafika grafika
Skip Navigation Links.

Desinfekční systémy na údržbu vody

VY NEMÁTE V BAZÉNU ČISTOU VODU ?

Jako každým rokem ani letošní jaro nebude výjimkou a téma BAZÉNY, VODA a KOUPÁNÍ  začíná být opět aktuální. Vyčerpávající informace o bazénech, tvarech, hloubkách a o umístění na zahradě i o výhodě  privátního snadného koupání najdete snad všude. Kdo bazén pořizuje, ale především lidé, jež již bazén vlastní se právem musí zamyslet nad zásadní věcí: „ a co údržba“? Ano, stane se, že spousta bazénů v průběhu nejžhavějšího léta není zrovna tím nejčistším útočištěm pro letní radovánky.

A právě o údržbě vody a všech  pro a proti je toto stručné pojednání.

Existuje několik způsobů jak vodu ve svém bazénu udržovat čistou a zdravou. Věnujme se chvilku novému desinfekčnímu systému  pomocí ULTRAFIALOVÉHO ZÁŘENÍ.

Co je to UV lampa?

Jedná se o přístroj, ve kterém je speciální žárovka, která při svícení  intenzivně vyzařuje UV záření. Žárovka je umístěna ve speciálním krytu, tak aby byla oddělena od vodního proudu, ale aby svým svitem tento proud zasahovala. Mikroorganismy působící ve vodě jsou pomocí bazénových UV lamp vystaveny lokálnímu  UV záření. Dochází tímto k rozkladu nukleových kyselin DNA a RNA a tím k úplnému rozpadu veškerých mikroorganismů, bakterií, virů, plísní.

UV záření nikterak neovlivňuje chuť barvu ani zápach  vody, zabraňuje riziku onemocnění vyvolané kontaminací mikroby. Činí vodu nezávadnou pro pití i jiné účely.

Při srovnání s jinými způsoby údržby vody je tento způsob vzhledem ke své jednoduchosti  a efektivity tím nejlepším, co vám váš bazénový specialista může nabídnout. Technologie údržby vody jsou různé: pomocí ozonu,  či pomocí rozkladu iontů mědi a stříbra, soli,nebo údržba vody použitím chlóru. Často se ovšem stává, že uživatel nenachází v těchto systémech právě to co hledal. Nenachází zde onen  klid a bezstarostnost. Jako hit nadcházející sezóny se stává právě tato technologie údržby vody. Ve světě je tato technologie používána již řadu let, což dává garanci skutečně kvalitní technologie.

Jaké jsou výhody  způsobu desinfekce vody pomocí UV lampy? 

  • Nízké provozní  náklady
  • Nízké pořizovací náklady
  • Nevznikají žádné vedlejší chemické sloučeniny
  • Bezúdržbový provoz zařízení
  • Snadná instalace UV lampy do rozvodů filtrace bazénu

U naší firmy najdete veškeré podrobné informace vč. cen, včetně bezplatného poradenství na místě instalace UV lampy.

Zaujala Vás tato technologiePřijeďte k nám, nebo nás kontaktujte.

 

grafika grafika
grafika grafika